O firmie

Nasza firma

SolArt to grupa menedżerów, której przyświeca wspólna misja – chcemy edukować poprzez dostarczanie naszym Klientom ekologicznych rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów za prąd. W naszych projektach stawiamy na rozwój, będąc w stanie dopasować moc i specyfikę pracy do Twoich przyszłych potrzeb. SolArt proponuje kompleksowe działania związane z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej a także z pozyskaniem stosownego wsparcia finansowego.

Energia odnawialna to nie tylko nasza praca, ale również pasja.

Każdego dnia poszerzamy swoją wiedzę o nowe rozwiązania, dzięki czemu dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy oddziały w Warszawie Olsztynie oraz w Gdańsku, dlatego działamy głównie na terenie Mazowsza oraz Zachodniopomorskiego, chociaż realizowaliśmy już projekty w różnych częściach kraju. Wizja, która nam przyświeca to niezależność energetyczna dla każdego Polaka oraz czyste, otaczające nas środowisko – dla nas wszystkich, a w szczególności dla naszych potomnych.

Zróbmy razem krok w tym kierunku za pośrednictwem darmowej energii słonecznej

Fotowoltaika dla domu to dobry wybór. Posiadamy własne ekipy a nie podwykonawców, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najwyższą jakość realizacji. Nasi pracownicy regularnie odbywają szkolenia produktowe, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

SOLART w liczbach

25

LAT GWARANCJI

300

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

2000

KILOWATÓW MOCY

5

LAT NA RYNKU

Współpracujemy z Najlepszymi

Gwarancja najniższych cen

Gwarantujemy najlepszy stosunek jakości do ceny oferowanych przez nas produktów.